کیفیت و کمیت طراحی وب سایت

کیفیت و کمیت طراحی وب سایت

از آنجا که رضایت مخاطب هنگام وارد شدن به ویترین دوم حوزه فعالیت شما در فضای مجازی امری مهم بشمار میرود بطوریکه وب سایت هز شخص از لحاظ جذب مخاطب، سادگی و روان بون کارکرد با آن، دسترسی آسان و سریع به محتویات سایت، انضباط اجزای داخلی آن معرف شخصیت آن کسب و کار می باشد بر خود واجب می دانیم همواره سعی بر این داشته باشیم تا تجربه ای دلنشین از کارکرد با سایت برای مخاطبین بوجود آوریم و در کنار ایجاد فضای راحت و دوستانه بودن وب سایت، کارایی آسان و بهینه برای پیاده سازی اهداف نرم افزاری و برنامه نویسی وب اپلیکسشن در راستای کار خود قرار دهیم.

در هنگام طراحی وب سایت همواره باید به ۲ عنصر اصلی (UX(User Experience و (UI(User Interface design وب سایت توجه بسیاری کرد.

UX (کیفیت) در واقع به رفتارها ، واکنش ها، احساسات و تجربیاتی که یک کاربر هنگام وارد شدن به سایت شما بدست می آورد گفته می شود؛

هر چقدر این میزان احساسی بودن و خاطره سازی در ذهن کاربر از وب سایت شما ماندگار باشد و لذت حضور در سایت شما از زمان حضور تا ترک سایت را بیشتر درک کرده باشد،  می گویند که UX این سایت از نمره بالایی برخوردار است.

UI (کمیت) نیز به اثر متقابل انسان و ماشین گفته میشود که به نحوه عملکرد کنترل ماشین توسط انسان بسیار مرتبط است و ماشین مد نظر در جهت کمک رسانی به تصمیمات نیروی انسانی اطلاعات لازم برای انسان را فراهم و باز میگرداند.

برخلاف طراحان UX که بر روی حس کلی کار تمرکز مینمایند طراحان UI بر روی نحوه ارائه خروجی اطلاعات محصول یا خدمات مورد نظر تمرکز دارند.

کیفیت و کمیت طراحی وب سایت

در واقع اگر وب سایتی بتواند از طریق عملکردی راحت مخاطب را به اهداف دستیابی به نتایج برساند میگویند UI این سایت از نمره خوبی برخوردار است.

تیم طراحی وب سایت ایران وب ست همواره تلاش بر داشتن UI و  UX متناسب با یکدیگر را در راستای کار خود قرار داده تا بتواند در کنار کیفیت و  زیبایی کار، کمیت را نیز مکمل پروژه های خود داشته باشد.

برخی از عمده خدمات ایران وب ست به شرح ذیل می باشد:

پشتیبانی سایت ۷۲۴

بهینه سازی سایت (سئو)

آنالیز و تولید محتوا

تبلیغات در گوگل

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی ایمیلی

عکس ۳۶۰درجه و تور مجازی

طرح و پلن کسب و کار

افزایش فالوور اینستاگرام

تیم تخصصی ایران وب ست با سالها تجربه در  زمینه طراحی وب سایت و بهینه سازی، آماده ارائه انواع خدمات در حوزه تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی به شما عزیزان در حوزه های مختلف پزشکی میباشد.

برای مشاوره، پشتیبانی و راه اندازی وب سایتتان و یا رونق کسب و کارتان در فضای مجازی با ما تماس بگیرید:

۲۸۴۲۹۰۹۲-۰۲۱ – ۰۹۱۹۰۱۱۵۱۸۲

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − 3 =

شروع به تایپ کنید و برای جستجو وارد شوید

سبد خرید