ایران وب ست - لوگو

مجموعه دیجیتال مارکتینگ ایران وب ست ، متشکل از جمعی از متخصصان، نویسندگان، طراحان و توسعه دهندگان  وبسایت ها با هدف ارائه خدمات با کیفیت و افزایش فروش محصولات و خدمات مخاطبین ما در فضای مجازی می باشد.

اطلاعات تماس

بازاریابی اینترنتی - ایران وب ست

بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ – ایران وب ست

دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی اینترنتی (digital marketing) به استفاده از رسانه‏ های جدید در دنیای تجارت اطلاق میشود که این بازاریابی دیجیتال بسیار به اینترنت وابسته می باشد و نام بازاریابی اینترنتی را به خود گرفته است. در واقع می توان گفت به تمام فعالیتهایی که به منظور تبلیغ محصول، خدمات، برندها و بررسی رفتار مشتری در بستر اینترنت صورت میگیرد بازاریابی اینترنتی گفته می شود.

مقایسه بازاریابی اینترنتی و سنتی

اگر بخواهیم بازاریابی اینترنتی را با بازاریابی سنتی مقایسه کنیم، در واقع برخلاف بازاریابی سنتی، در بازاریابی اینترنتی مشتریان بیشترین اهمیت را دارند به همین منظور شرکت ها با استفاده از ابزارهای مختلف مانند  وب سایت، ایمیل، موبایل، شبکه های اجتماعی سعی در تحلیل رفتار مشتری می کنند تا تبلیغات خود را در زمان مناسب و بر روی طیف وسیعی از کاربران منتشر نمایند تا در نتیجه بتوانند بهترین بازخورد را دریافت نمایند.

استفاده بهینه از تمام این ابزارها در دنیای دیجیتال، می تواند امکان مناسبی را جهت گسترش یک کسب و کار در اینترنت ایجاد نماید.

به عبارت دیگر، بازاریابی اینترنتی به استفاده مناسب از ابزارهای دیجیتالی جهت ایجاد معماری و ساختار حرفه ای در بستر اینترنت و گسترش آنها از طریق هدف گذاری و تعیین استراتژی مناسب در این زمینه اطلاق می شود.

در واقع بازاریابی اینترنتی گام به گام با مشتری در حرکت است. چند نمونه از بازاریابی اینترنتی در زیر آورده شده است:

1- بازاریابی اینترنتی با استفاده از موتورهای جستجو (Search Engine Marketing)

در این روش با استفاده از تکنیک‏های طراحی سایت و سئو سعی در بهبود جایگاه سایت مورد نظر دارند تا با ارتقا جایگاه سایت در نتایج جستجو و قرار گرفتن در صفحه اول کاربران سریعتر و راحت تر به سایت دسترسی داشته باشند. بهینه سازی به دو صورت بهینه سازی داخلی و بهینه سازی خارجی است. در بهینه سازی داخلی شامل کاربرد درست کلمات کلیدی، لینک‏های داخلی و کلاً بر طراحی سایت دلالت دارد. اما بهینه سازی خارجی مانند لینک‏هایی است که به سایت شما داده می شود.

2-بازاریابی از طریق شبکه‏ های اجتماعی (Social Network Marketing)

در این روش که با استفاده از نرم افزارهای ارتباط جمعی نظیر فیسبوک، تلگرام، اینستاگرام  و … می باشد صورت میپذیرد در واقع در این بازاریابی  هدف شناساندن برند و خدمات خود به انسان ها و ارتباط و تعامل بیشتر با مخاطبان و بالفعل کردن مشتریان بالقوه و وفادار کردن این کاربران می باشد.

 این روش که به نوعی بازاریابی زبان به زبان است کاربران با به اشتراک گذاری کامنت ها این نوع تبلیغ را گسترش می دهند.

همچنین از دیگر اهداف این روش لینک دهی و به اشتراک گذاری تصاویر و ویدئوهای خود و بالابردن ترافیک وب سایت می باشد.

3-بازاریابی محتوایی (Content Marketing)

این نوع از بازاریابی در تلاش برای ارائه محتوایی است که بتواند با کمترین و مناسب ترین کلمات،  بهترین و عمیق ترین تأثیر را بر مخاطبان گذاشته و از طریق درگاه و کانال های ارتباط جمعی کاربران به نشر این محتوا بپردازند و مشتریان را به سمت وب سایت شما هدایت کند.

4-نمایش تبلیغات اینترنتی (advertising)

نمایش تبلیغات نوع دیگری از تبلیغات است که برای کاربران راحت تر و قبل فهم تر و تاثیرگذاری بیشتری دارد. بنر نوعی از این تبلیغات می باشد که بدون هزینه نمیباشد. ویدئوهای تبلیغاتی که شرکت ها از محصولات و خدمات خود تهیه میکنند با بالا رفتن سرعت اینترنت بیشتر نمود پیدا کرده است.

5-بازاریابی ایمیلی(Email Marketing)

بازاریابی ایمیلی یکی از شایع ترین انواع بازاریابی می باشد که با طراحی مناسب صفحه فرود سایت (Landing-Page) و ارسال منظم ایمیل به مشتریان می توانید مشتریان بالقوه بیشتری را به صورت وفادار نگه دارید و از اهداف آن میتوان به معرفی برند به مشتریان، اطلاع رسانی مشتریان از تازه ترین محصولات و خدمات، هنگامی که مشتریان وارد سایت شما می شوند و ایمیل شان را در اختیار شما قرار میدهند در واقع علاقه مندی خود را به سایت اعلام میدارند و حتی با خروج از  سایت با داشتن ایمیل می توانید آنها را به سایت خود دوباره دعوت نمائید و حتی می توانید نتایج ایمیل های ارسالی را از مشتریان دریافت کرده و مطابق بازخورد مشتریان محصولات آینده خود را طراحی کنید.

برخی از عمده خدمات ایران وب ست به شرح ذیل می باشد:

پشتیبانی سایت ۷۲۴

بهینه سازی سایت (سئو)

تبلیغات در گوگل

بازاریابی اینترنتی

برای مشاوره، پشتیبانی و راه اندازی وب سایتتان و یا رونق کسب و کارتان در فضای مجازی با ما تماس بگیرید:

09354118117

بازاریابی اینترنتی خود را به ایران وب ست بسپارید