طراحی وب سایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی - ایران وب ست

طراحی وبسایت شرکتی در تهران

با توجه به نیاز گسترده روز افزون مردم به خدمات و محصولات با کیفیت تر، بهتر و تقاضای انبوهی که در جوامع امروزی نسبت به جمعیت روز افزون بوجود آمده است، بسیاری از کسب و کارها و شرکت ها نیز در یک بازار رقابتی انبوه با یکدیگر به رقابت در حوزه معرفی خود به مخاطبین میباشند که در این بین یکی از روشهای رقابت که به وفور به چشم میخورد طراحی وب سایت شرکتی می باشد.

تمرکز در جذب مشتریان و تبلغات گسترده همواره از برنامه های اصلی شرکت ها و اصناف می باشد تا بتوانند با بیشتر نمایان کردن خود در دل مردم جای گیرند و کسب و کار خود را بیشتر رونق دهند.

ازین رو استفاده از تبلیغات رسانه ای نیز، نیاز اصلی شناخته تر شدن شرکت ها می باشد.

تبلیغات رسانه ای

در اینجا جا دارد که اشاره ای به انواع تبلیغات رسانه ای داشته باشیم:

تبلیغات دیجیتال

هرگونه تبلیغی که در فضای مجازی و اینترنت به چشم میخورد میتواند ازین دسته باشد، تبلیغات داخل شبکه های مجازی گرفته تا تبلیغات بنری بر روی سایت های مختلف اینترنتی نیز جزء تبلیغات دیجیتال محسوب میشوند.

تبلیغات موبایلی

هرگونه دستگاهی که قابلیت اتصال به اینترنت را داشته باشد میتواند جزو این نوع تبلیغات به حساب آید، تبلیغات در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام، فیسبوک، تلگرام، توئیتر و…

لازم به ذکر است که پیامهای حاوی تبلیغات به عنوان پیام کوتاه (sms) نیز جزء این دسته از تبلیغات می باشد.

تبلیغات چاپی

همانطور که از نام این تبلیغات مشخص است چاپ هرگونه اطلاعات حاوی مشخصات شرکت ها و سایر اصناف نیز در زمره این تبلیغات قرار میگیرند که خود این نوع تبلیغات را به چند دسته میتوان تقسیم بندی کرد:

الف- تبلیغات متناوب :

مانند روزنامه ها و مجلاتی که به صورت پیوسته بر روی کاغذ تبلیغ می نمایند

ب- تبلیغات بروشور، کاتالوگ، جزوات تراکت:

مانند تبلیغات متناوب بر روی کاغذ چاپ میشود اما به صورت روزنامه پیوسته و متناوب نیستند.

ج- تبلیغات نامه ای و برچسبی:

که بیشتر از جانب شرکت های تبلیغاتی به صورت گسترده برای لیست مشتریان شرکت به عنوان نامه دهی از جانب شرکت آگهی دهنده ارسال میشود، و برچسبی که بر روی درب و دیوار اکثر بناها دیده میشود.

د-تبلیغات بنری یا بیرون از خانه:

که روزانه شاهد آن در بسیاری از معابر و جاده ها بر روی بیلبوردهای عظیم می باشید.

تبلیغات تکاوری(چریکی)

این نوع تبلیغات با توجه به زمان، مکان و مشتریان بر اساس اندیشه ای انتخاب شده و به گونه ای صورت میگرد که خود مشتریان به نحوی در تعامل با تبلیغ کردن محصولات و خدمات آن شرکت بر می آیند که در اکثر شرکت های نتورک، یا شبکه های مجازی میتوان آن را دید و به نوعی نام تبلیغات دهانی یا سینه به سینه نیز بر خود میگیرد، که از مشتری ای به مشتری دیگر، تبلیغ انتقال می یابد و این راه کمترین هزینه برای برخی شرکت ها را  برای تبلیغ محصولاتشان را فراهم میسازد.

تبلیغات پخشی ( صوتی تصویری )

هر آنچه که از طریق پخش امواج دیجیتال و رادیویی به گیرنده های تلویزیون و یا رادیو میرسد و در پس آن تبلیغ شرکت و یا محصول و خدماتی می باشد را تبلیغات پخشی نیز میگویند.

اما یکی از بهترین رسانه هایی که میتوان به آن اشاره کرد که با هزینه کم و امکانات دسترسی بالا در معرض عموم قرار دارد تبلیغات اینترنتی می باشد.

 یکی از مرسوم ترین تبلیغات اینترنتی راه اندازی وب سایت بوده، تا در آن شرکت ها بتوانند به صورت گسترده و دائم محصولات و خدمات خود را نمایش دهند.

انواع وب سایت

خب وب سایت ها هم از نظر حوزه فعالیت انواع گوناگونی دارند که در پایین ما به برخی از  آنها اشاره کرده ایم:

۱- وب سایت پزشکی

۲- وب سایت تبلیغاتی

۳-  وب سایت شخصی

۴-  وب سایت فروشگاهی

۵- وب سایت نمایشگاهی

۶- وب سایت شرکتی

در این بین خب کسب و کارهایی که دارای شرکت ثبت شده و یا نشده دارند نیز در جامعه به وفور دیده میشود، همانطور که گفتیم در بازار رقابت، افزایش دسترسی آسان مردم به اینترنت سبب شده تا هر شرکتی برای خود وب سایتی را داشته باشد تا معرف بیشتر خدمات و محصولات آنها باشد.

 در ذیل به برخی از مزایای داشتن یک وب سایت شرکتی اشاره میکنیم:

مزایای طراحی وب سایت شرکتی

  • افزایش اعتماد و اعتبار

با توجه به فراگیر شدن دنیای دیجیتال و اینترنت، هنگامی که شخصی خود را به عنوان فعالی در یک حوزه معرفی میکند بسیاری از مردم اولین چیزی که به ذهنشان خطور میکند این است که آیا سایت هم دارید تا نمونه های کاری شما و خدمتتان را ببینیم ؟

اگر پاسخ مثبت باشد از نظر وجهه کاری شخص یک پله بالاتر جهت ایجاد اعتماد و اعتبارسازی برخواهد داشت و میتواند مشتری را ازین بابت که شخص به کار خود آنقدر اهمیت داده که سایتی برای معرفی خدمات خودش بدهد را دارد.

کافی است تا صاحب کسب و کار تنها با طراحی سایت شرکتی خود هرچند ضعیف یا قوی یک گام در جهت جذب مشتری بالقوه بردارد.

  • شناخت و نیازسنجی

آنچه که امروزه سایت های شرکتی با آن سر و کار دارند جذب نظریات مشتریان و مخاطبین خود می باشد و با توجه به روشهای آنالیز جستجوی مخاطبین در حوزه مورد نظر شرکت ها نیز میتوانند به آنچه که مردم بیشتر علاقمندی نشان میدهند و نیاز اصلی آنها در حوزه جستجوی آن کسب و کار است متمرکز شد و سبب رشد کسب و کار در اینترنت و بیشتر دیده شدن خواستگاه مخاطبین باشد.

  • فعالیت ۲۴ ساعته

خوشبختانه از ویژگی های اصلی یک سایت میتوان به دائم در دسترس بودن آن برای مخاطبین اشاره کرد چرا که دیگر نیازی به حضور فیزیکی نداشته و تبلیغات در بستر اینترنت و سایت نیز همواره میتواند به صورت شبانه روزی به معرفی کسب و کار شرکت انجام پذیرد.

  • سهولت ارتباط گیری با مشتریان

بسیار دیده شده است که با توجه به نوع متفاوت بودن سبک اخلاق ها و رفتارها، بازاریابان را در بازاریابی و تعامل با مخاطب به چالش میکشد اما با یک طراحی وب سایت شرکتی حساب شده میتوان بسیاری از موانع ارتباطی را برداشت و چنانچه صاحب کسب وکار مدنظر بتواند به صورت چت یا تلفنی مخاطب خود را جذب کند ۷۰ درصد کار را پیش برده و ۳۰ درصد باقی مانده بستگی به نوع سهولت ارائه خدمات و جلب رضایت مشتری خواهد داشت.

  • هزینه تبلیغات بسیار پایین

همانطور که مستحضرید هزینه های تبلیغات در روشهای تبلیغاتی که در بالا به آن اشاره نمودیم بسیار زیاد خواهد بود و شما مدام باید به چگونگی توزیع آن بیاندیشید، اما با آغاز طراحی وب سایت شرکتی شما میتوانید همواره محصولات و خدمات خود را با استفاده از تکنیک های بهینه سازی موتورهای جستجوگر برای قرارگیری سایت شما در صفحات اول جستجو بهینه سازی سایت (سئو) در معرض نمایش دائمی قرار دهید و تماسهای ورودی خود را افزایش دهید و طبیعتاً افراد کاسب نیز میتوانند با شگردهای جذب مشتری از طریق صدا و برخورد مناسب آورده مالی خود را روز افزون کنند.

  • ویترین دوم کسب وکارها در دنیا

وقتی صحبت از اینترنت میشود در کنار آن نیز اصطلاح اینترنت جهانی، بارها به گوشتان خورده است، صرف اینکه مکان فیزیکی شرکت شما در گوشه ای از یک شهر باشد، اما با طراحی وب سایت خود نیز عیناً اطلاعات، خدمات، محصولات شما نیز در سراسر جهان نیز قابل رویت خواهد بود، فرض کنید شخصی در شهر، یا کشور دیگری دقیقاً به دنبال آنچه که شما ارائه میدهید می باشد و مطمئناً با شما تماس خواهد گرفت.

با توجه به نگارشهای بالا، بطور کل امروزه داشتن یک وب سایت شرکتی و طراحی وب سایت شرکتی برای یک شرکت بهتر از نداشتن آن بوده و پیشنهاد ما برایتان طراحی وب سایت شرکتی مقرون به صرفه و کم هزینه بوده تا استارت کار خورده شود و چنانچه پیشتر گفتیم با توجه به کسب اطلاعات و نیازسنجی مشتریانتان میتوانید در آینده به توسعه طراحی  وب سایت شرکتی خود بپردازید.

ایران وب ست همواره در جهت ارائه بهترین راه کارها و مشاوره رایگان برای رونق کسب و کارتان در دنیای مجازی، خدمتگزار شما  و آماده همکاری می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *