ایران وب ست - لوگو

مجموعه دیجیتال مارکتینگ ایران وب ست ، متشکل از جمعی از متخصصان، نویسندگان، طراحان و توسعه دهندگان  وبسایت ها با هدف ارائه خدمات با کیفیت و افزایش فروش محصولات و خدمات مخاطبین ما در فضای مجازی می باشد.

اطلاعات تماس
تولید محتوا - ایران وب ست
تولید محتوا اختصاصی – ایران وب ست

آنالیز و تولید محتوا برای سایت

بدون شک آنالیز و تولید محتوا فاکتوری بسیار مهم و مؤثر در رتبه‌بندی جستجوی وب سایت ها می باشد  که باید برای خواننده قابل درک، مرتبط با موضوع و دارای کیفیت بالا و کمیت خوب و بهینه باشد. تولید محتوا در یک کسب و کار نقش بسزایی برای موقعیت وب سایت در نتایج جستجو میتواند داشته باشد و از سوی دیگر باعث ایجاد حس اعتماد در مخاطبین میگردد، همچنین در تاثیرگذاری محتوا بر سئو  و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر و ایجاد اعتماد میان کاربران وب سایت همواره رقابت بسیاری میان کارشناسان این حوزه وجود دارد.

ممنون میشیم جهت مطالعه 2 دقیقه ای این بخش و آشنایی بیشتر شما سروران گرامی با محتوا و تولید آن ما را همراهی نمائید.

محتوا چیست؟

محتوا را به ارائه اطلاعات یک شخص یا سازمان بر اساس یک هدف معین ، ازطریق کانال مربوطه و در قالب و فرم خاصی به مخاطبین میگویند که باعث ایجاد ارزش افزوده بر سایر دانسته های ارزشمند آن مخاطبین هدف میگردد که درپی آن سبب ایجاد تعامل بین کاربر مخاطب و ارائه دهنده اطلاعات میگردد.

بر اساس تعریف فوق به 5 عامل اساسی دست پیدا مکینیم که هرکدام به نوبه یخود میتواند در ارزشمند نمودن محتوا کمک نماید:

5 عامل ارزشمند شدن محتوا

1- اطلاعات

2- هدف

3- مخاطبین

4- کانال ارتباطی

5- قالب و فرم ارائه

بر اساس موارد فوق با طرح ریزی سوالات هدفمند برای هرکدام میتوان به ارزشمند نمودن و موثر واقع شدن اطلاعات دست پیدا کرد.

انواع محتوا

محتوا را در 4 قالب اصلی میتوان ایجاد و منتشر نمود

  1. متن
  2. تصویر
  3. صدا
  4. ویدئو

که با توجه به نیاز هر لحظه از جذب مخاطبین میتوان اقدام به تولید و انتشار آن نمود.

محتوای بهینه ‌شده از ارکان اساسی  یک سایت برای دیده شدن  بهتر سایت را دارد و باعث ایجاد سطح ترافیک و بازدیدکننده بیشتری به سمت وب سایت شما بوجود می آورد.

هدف از بهینه سازی محتوا

هدف اصلی از بهینه‌سازی محتوا برای موتورهای جستجوگر مانند گوگل، بینگ، یاهو و…، افزایش ترافیک برای سایت‌های هدف است که این امر باعث افزایش فروش میگردد.

تیم اجرائی و طراحی ایران وب ست برای تولید محتوای با کیفیت برای سایتها همواره با رعایت نکات استاندارد جهت سئوی مطلوب و هدفمند و انتخاب موضوعات مناسب، دسته بندی های آنالیز شده، کلمات کلیدی پر ترافیک و همچنین ارائه محتوا و استفاده از جذابیت های بصری و گرافیگی علاوه برمتن و با بررسی نیازها و بازخوردها و نظرات مشتریان همواره در اندیشه هرچه بهتر نتیجه گرفتن سایت شما مخاطبین می باشد.

برخی از عمده خدمات ایران وب ست

پشتیبانی سایت ۷۲۴

بهینه سازی سایت (سئو)

آنالیز و تولید محتوا

تبلیغات در گوگل

تیم تخصصی ایران وب ست با سالها تجربه در  زمینه طراحی وب سایت و بهینه سازی، آماده ارائه انواع خدمات در حوزه تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی به شما عزیزان میباشد.

برای مشاوره، پشتیبانی و راه اندازی وب سایتتان و یا رونق کسب و کارتان در فضای مجازی با ما تماس بگیرید: 09354118117