طرح و پلن کسب و کار

طرح و پلن کسب و کار(Business Plan)

طرح کسب و کار سندی مکتوب است که جزئیات کسب و کار پیشنهادی را برایتان واضح و مشخص میکند.

این سند باید ضمن تشریح موقعیت کنونی، حوزه فعالیت، نیازها، انتظارات و نتایج پیش بینی شده در زمان ها تعیین شده را شرح دهد و کلیه جوانب آن را ارزیابی و مورد بررسی قرار دهد.

قبل از آغاز راه اندازی یک طرح کسب و کار هم برای صاحب نظر آن و هم برای حامیان مالی آن، مهم است بدانید:

  • مهم آن است که مالک طرح درباره هدف خود از کسب و کار و منابعی که برای آن نیاز دارد و لازم است به دقت تفکر کند. این موضوع در برآورد میزان سرمایه مورد نیاز جزو ارکان اساسی تصمصم گیری های آینده طرح می باشد.
  • از آنجا که ممکن است در ابتدای هر فعالیت یک طرح کسب و کار نوین سرمایه کافی وجود نداشته باشد حمایت کنندگان مالی یا بانکها و سرمایه گذاران نیز باید متقاعد بر منطقی و بهینه بودن سرمایه گذاری در کسب و کار شما شوند.
  • فرض بر این است که اگر کسب و کار نو حاوی ایده خوبی نباشد، هم برای صاحبان آن و هم برای حمایت کنندگان مالی، باید این موضوع را در مرحله برنامه ریزی و قبل از هدر رفتن مقدار زیادی از زمان و هزینه، شناسایی کنند.

تیم اجرایی ایران وب ست با ارائه بهترین طرح های کسب و کار در زمینه فعالیت جدید و کسب و کار نوین، عملیاتی شدن طرح را با پیش بینی های زمانبندی شده و گزارشات مکتوب بر اساس نیاز بازار مورد عرضه کارفرمایان و صاحب نظران قرار میدهد و برای حمایت مالی همواره در کنارتان هستیم و پشتوانه های سرمایه گذاری عالی را برایتان پیشنهاد خواهیم داد ، امید آن داریم تا برای دستیابی به ایده های نوینتان کمکی چند کرده باشیم و سهیم در رسیدن به آرزوهایتان باشیم.

برخی از عمده خدمات ایران وب ست به شرح ذیل می باشد:

پشتیبانی سایت ۷۲۴

بهینه سازی سایت (سئو)

آنالیز و تولید محتوا

تبلیغات در گوگل

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی ایمیلی

عکس ۳۶۰درجه و تور مجازی

طرح و پلن کسب و کار

افزایش فالوور اینستاگرام

تیم تخصصی ایران وب ست با سالها تجربه در  زمینه طراحی وب سایت و بهینه سازی، آماده ارائه انواع خدمات در حوزه تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی به شما عزیزان در حوزه های مختلف پزشکی میباشد.

برای مشاوره، پشتیبانی و راه اندازی وب سایت تان و یا رونق کسب و کارتان در فضای مجازی با ما تماس بگیرید:

۰۹۳۵۴۱۱۸۱۱۷

تیم تخصصی ایران وب ست با سالها تجربه در  زمینه طراحی وب سایت و بهینه سازی، آماده ارائه انواع خدمات در حوزه تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی به شما عزیزان میباشد.