ایران وب ست - لوگو

مجموعه دیجیتال مارکتینگ ایران وب ست ، متشکل از جمعی از متخصصان، نویسندگان، طراحان و توسعه دهندگان  وبسایت ها با هدف ارائه خدمات با کیفیت و افزایش فروش محصولات و خدمات مخاطبین ما در فضای مجازی می باشد.

اطلاعات تماس

طرح و پلن كسب و كار(Business Plan)

طرح كسب و كار سندی مكتوب است كه جزئیات كسب و كار پیشنهادی را برایتان واضح و مشخص میكند.

این سند باید ضمن تشریح موقعیت كنونی، حوزه فعالیت، نیازها، انتظارات و نتایج پیش بینی شده در زمان ها تعیین شده را شرح دهد و كلیه جوانب آن را ارزیابی و مورد بررسی قرار دهد.

قبل از آغاز راه اندازی یک طرح کسب و کار هم برای صاحب نظر آن و هم برای حامیان مالی آن، مهم است بدانید:

تیم اجرایی ایران وب ست با ارائه بهترین طرح های کسب و کار در زمینه فعالیت جدید و کسب و کار نوین، عملیاتی شدن طرح را با پیش بینی های زمانبندی شده و گزارشات مکتوب بر اساس نیاز بازار مورد عرضه کارفرمایان و صاحب نظران قرار میدهد و برای حمایت مالی همواره در کنارتان هستیم و پشتوانه های سرمایه گذاری عالی را برایتان پیشنهاد خواهیم داد ، امید آن داریم تا برای دستیابی به ایده های نوینتان کمکی چند کرده باشیم و سهیم در رسیدن به آرزوهایتان باشیم.

برخی از عمده خدمات ایران وب ست به شرح ذیل می باشد:

پشتیبانی سایت ۷۲۴

بهینه سازی سایت (سئو)

آنالیز و تولید محتوا

تبلیغات در گوگل

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی ایمیلی

عکس ۳۶۰درجه و تور مجازی

طرح و پلن کسب و کار

افزایش فالوور اینستاگرام

تیم تخصصی ایران وب ست با سالها تجربه در  زمینه طراحی وب سایت و بهینه سازی، آماده ارائه انواع خدمات در حوزه تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی به شما عزیزان در حوزه های مختلف پزشکی میباشد.

برای مشاوره، پشتیبانی و راه اندازی وب سایت تان و یا رونق کسب و کارتان در فضای مجازی با ما تماس بگیرید:

09354118117

تیم تخصصی ایران وب ست با سالها تجربه در  زمینه طراحی وب سایت و بهینه سازی، آماده ارائه انواع خدمات در حوزه تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی به شما عزیزان میباشد.