تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل

از آنجائیکه امروزه محبوبترین موتورهای جستجو در میان مردم جهان گوگل می باشد و همچنین براساس آمارهای مشخص بدست آمده همچون الکسا در ایران نیز محبوبترین وب سایت گوگل بوده و به طور متوسط بیش از ۴ میلیارد جستجوی روزانه در گوگل صورت می پذیرد بهترین ایده برای بیشتر دیده شدن کسب و کار شما نیز می تواند تبلیغات در گوگل به شمار آید.

همانطور که می دانید اکثر کاربران زمانی که نیاز به یادگیری، جستجوی موضوع خاصی و یا یافتن و خرید چیزی در فضای مجازی و اینترنت دارند اولین گزینه پیش روی آنها برای یافتن محصول یا خدمات، جستجوی در گوگل می باشد.

ما برای تبلیغات شما در گوگل راهکارهای گوناگونی را پیش روی شما قرار می دهیم

از جمله این روشها تبلیغات ادوردز (google Ads) می باشد به گونه ای که پس از ثبت سایت شما و درخواست هدفمند از گوگل برای تبلیغات محصول یا خدماتتان، جاری کردن مشتریان هدفمند که درصد خرید و سفارش بالایی دارند را امکان پذیر می سازد.

زمانی که مشتری هدفمند طبق الگوریتم های گوگل به سمت سایت شما هدایت میشود  و امکان سفارش بالایی دارد با کلیک کردن مخاطب از شارژی که جهت تبلیغات بیشتر گوگل انجام داده اید مبلغ ناچیزی کسر شده و تعداد کلیک های خورده شده از جانب گوگل به صورت دقیق و گزارش وار برایتان ثبت میگردد.

لازم به ذکر است که در قبال سفارش و قرارگرفتن در صفحه اول گوگل برای کلمات کلیدی مورد آنالیز سایتتان  این هزینه به چشم نخواهد آمد و بسیار سریع برگشت مالی برایتان خواهد داشت.

تیم ایران وب ست تمامی مراحل ثبت و گزارش بازدید مخاطبین از سایتتان را به صورت ۱۰۰% انجام داده و می توانید کلیه امور تبلیغات سایتتان را در گوگل به ما بسپارید و با ما تماس بگیرید.

برخی از عمده خدمات ایران وب ست به شرح ذیل می باشد:

پشتیبانی سایت ۷۲۴

بهینه سازی سایت (سئو)

آنالیز و تولید محتوا

تبلیغات در گوگل

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی ایمیلی

عکس ۳۶۰درجه و تور مجازی

طرح و پلن کسب و کار

افزایش فالوور اینستاگرام

تیم تخصصی ایران وب ست با سالها تجربه در  زمینه طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت (سئو )، آماده ارائه انواع خدمات در حوزه تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی به شما عزیزان در حوزه های مختلف کسب و کار الکترونیکی میباشد.

برای مشاوره رایگان ، پشتیبانی و راه اندازی وب سایت تان با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۹۰۱۱۵۱۸۲   —  ۰۲۱۲۸۴۲۹۰۹۲

شروع به تایپ کنید و برای جستجو وارد شوید

سبد خرید